cable switch 60x26x15 250V/2A for cable 2x0,75 flat + round/3G 0,75 brown
Product information "cable switch 60x26x15 250V/2A for cable 2x0,75 flat + round/3G 0,75 brown"
| ArtNo: | 3315-6026-0000-4128-1 |
|---|---|
| Height: | 15mm |
| Width: | 26mm |
| Length: | 60mm |
| Material: | Plastic |
| Number of wires: | 2 & 3 |
| Screw contact: | Yes |
| Surface and color: | brown |
| Weight: | 21g |
€4.95
Available, delivery time: 1-3 days