Euro-plug 250V/2,5A/Protection class II white
Product information "Euro-plug 250V/2,5A/Protection class II white"
| ArtNo: | 3305-0250-0025-4124 |
|---|---|
| Height: | 42,3mm |
| Width: | 13,8mm |
| Length: | 61mm |
| Clipable: | yes |
| Material: | Plastic |
| Number of wires: | 2 |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 10,12g |
€3.90
Available, delivery time: 1-3 days