hand dimmer with push potentiometer 4-150W / 230V / 1004/p black
Product information "hand dimmer with push potentiometer 4-150W / 230V / 1004/p black"
| ArtNo: | 3371-0004-0150-0023 |
|---|---|
| Height: | 27,2mm |
| Width: | 30mm |
| Length: | 96mm |
| Hand dimmer: | Yes |
| Material: | Plastic |
| Surface and color: | black |
| Weight: | 37,13g |
| IP Schutzart: | IP20 |
€27.95
Available, delivery time: 1-3 days