screwless connecting clamp 0,75-1,5 mm² grey six-pole 17x21x9
Product information "screwless connecting clamp 0,75-1,5 mm² grey six-pole 17x21x9"
| ArtNo: | 2440-7515-0006-4131 |
|---|---|
| Height: | 9mm |
| Width: | 21mm |
| Length: | 21mm |
| Material: | Plastic |
| Number of poles: | 6 |
| Plug contact: | Yes |
| Surface and color: | grey |
| Weight: | 2,69g |
€3.90
Available, delivery time: 1-3 days