screwless connecting clamp 0,75-1,5 mm² grey tripolar 17x14x9
Product information "screwless connecting clamp 0,75-1,5 mm² grey tripolar 17x14x9"
| ArtNo: | 2440-7515-0003-4131 |
|---|---|
| Height: | 9mm |
| Width: | 14mm |
| Length: | 14mm |
| Material: | Plastic |
| Number of poles: | 3 |
| Plug contact: | Yes |
| Surface and color: | grey |
| Weight: | 2,34g |
€2.80
Available, delivery time: 1-3 days