screwless connecting clamp 1,0-2,5 mm² tripolar 17x14x9 orange
Product information "screwless connecting clamp 1,0-2,5 mm² tripolar 17x14x9 orange"
| ArtNo: | 2440-1025-0003-4154 |
|---|---|
| Height: | 9mm |
| Width: | 14mm |
| Length: | 14mm |
| Material: | Plastic |
| Plug contact: | Yes |
| Surface and color: | orange |
| Weight: | 2,36g |
€1.55
Available, delivery time: 1-3 days