brass thread tube M10x1x10 profil raw
Product information "brass thread tube M10x1x10 profil raw"
| ArtNo: | 1525-0101-0010-3101 |
|---|---|
| Length: | 10mm |
| Diameter inside: | 7,0mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 16g |
€1.82
Available, delivery time: 1-3 days