brass thread tube M6x26 inside 3,0 mm round raw
Product information "brass thread tube M6x26 inside 3,0 mm round raw"
| ArtNo: | 1511-0006-0026-3101 |
|---|---|
| Height: | 26mm |
| Length: | 26mm |
| Diameter inside: | 3,0mm, 4,0mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M6 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 1,44g |
€4.03
Available, delivery time: 1-3 days