plastic thread tube M10x1x25 round PA6 black
Product information "plastic thread tube M10x1x25 round PA6 black"
| ArtNo: | 1589-0101-0025-4123 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Length: | 25mm |
| Diameter inside: | 7,0mm |
| Material: | Plastic |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 0,84cm |
€1.62
Content:
1 Piece
(€1.62* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days