brass thread tube M13x1x10 round raw
Product information "brass thread tube M13x1x10 round raw"
| ArtNo: | 1530-0131-0010-3101 |
|---|---|
| Length: | 10mm |
| Diameter inside: | 9,6mm |
| Length: | 10mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M13x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 4g |
€3.77
Available, delivery time: 1-3 days