brass thread tube M8x1x60 round raw
Product information "brass thread tube M8x1x60 round raw"
| ArtNo: | 1510-0081-0060-3101 |
|---|---|
| Length: | 60mm |
| Diameter inside: | 5,0mm |
| Length: | 60mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M8x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 10,5g |
€3.84
Available, delivery time: 1-3 days