"iron thread tube R¼""x15 round zinc"
Product information ""iron thread tube R¼""x15 round zinc""
| ArtNo: | 1532-4444-0015-2104 |
|---|---|
| Length: | 15mm |
| Diameter inside: | 9,0mm |
| Length: | 15mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | R1/4" |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 4,4g |
€2.54
Available, delivery time: 1-3 days