Ms Gewinderohr M8x1x6 rund roh
Product information "Ms Gewinderohr M8x1x6 rund roh"
| ArtNo: | 1510-0081-0006-3101 |
|---|---|
| Length: | 6mm |
| Diameter inside: | 5,0mm |
| Length: | 6mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M8x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 1,35g |
€2.41
Available, delivery time: 1-3 days