iron magnet holder 25x15 M4 adhesive force 2 kg -20N nickel
Product information "iron magnet holder 25x15 M4 adhesive force 2 kg -20N nickel"
| ArtNo: | 1935-2515-0004-3114 |
|---|---|
| Height: | 15mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 25,0mm |
| Surface and color: | nickel plated |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 45g |
€6.95
Available, delivery time: 1-3 days