plastic coupler 13x25 M10x1 black
Product information "plastic coupler 13x25 M10x1 black"
| ArtNo: | 1710-1325-0101-4223 |
|---|---|
| Height: | 25mm |
| Material: | Plastic |
| Outer diameter: | 13,0mm |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 1,77g |
€6.37
Available, delivery time: 1-3 days