brass cast-telescope slider 25x46x44,5 incl. plastic-insert and brass knurled screw 16x15 M5x10 raw
Product information "brass cast-telescope slider 25x46x44,5 incl. plastic-insert and brass knurled screw 16x15 M5x10 raw"
| ArtNo: | 1757-2546-0101-3101 |
|---|---|
| Height: | 44,5mm |
| Width: | 44,45mm |
| Length: | 46mm |
| Diameter inside: | 16,1mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M3, M5, M10x1 |
| Thread type: | IG/IG |
| Weight: | 124,03g |
€19.80
Available, delivery time: 1-3 days