"brass reducer tubes R1/4""x7 male M10x1 female raw"
Product information ""brass reducer tubes R1/4""x7 male M10x1 female raw""
| ArtNo: | 1738-9907-0101-3101 |
|---|---|
| Height: | 7mm |
| Length: | 7mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M10x1, R1/4" |
| Thread type: | IG/AG |
| Weight: | 4,16g |
€4.23
Available, delivery time: 1-3 days