brass T-nipples 12x8 M10x1x6 anti rotation protection black
Product information "brass T-nipples 12x8 M10x1x6 anti rotation protection black"
| ArtNo: | 1731-1208-0101-3123 |
|---|---|
| Height: | 8mm |
| Anti-twist device: | Yes |
| Diameter inside: | 7,0mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 12,0mm |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 2,39g |
€2.45
Available, delivery time: 1-3 days