brass ball joint 19x33 M10x1 female/female 180° with slotted screw chrome
Product information "brass ball joint 19x33 M10x1 female/female 180° with slotted screw chrome"
| ArtNo: | 2005-1933-0101-3102 |
|---|---|
| Height: | 19mm |
| Length: | 33mm |
| Diameter inside: | 9,2mm |
| Joint type: | ball joint |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | chrome plated |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG/IG |
| Weight: | 25,22g |
€9.95
Available, delivery time: 1-3 days