E14 Gewindemantelfassung 2-tlg. kplt. Thermoplast weiss
Product information "E14 Gewindemantelfassung 2-tlg. kplt. Thermoplast weiss"
| ArtNo: | 291001-0014-2002-6224-1 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Length: | 57mm |
| Material: | thermoplastic |
| Number of poles: | 2 |
| Outer diameter: | 43,0mm |
| Plug contact: | Yes |
| Screw-on: | Yes |
| Socket type: | E14 |
| Surface and color: | white |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 20,23g |
€2.95
Content:
1 Piece
(€2.95* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days