E27 Gewindemantelfassung 3-tlg. kplt. Thermoplast weiss
Product information "E27 Gewindemantelfassung 3-tlg. kplt. Thermoplast weiss"
| ArtNo: | 291001-0027-3002-6224-1 |
|---|---|
| Packing unit | 1 |
| Length: | 53mm |
| Material: | thermoplastic |
| Number of poles: | 2 |
| Outer diameter: | 58,0mm |
| Screw-on: | Yes |
| Screw contact: | Yes |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | white |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 28,44g |
€3.40
Content:
1 Piece
(€3.40* / 1 Piece)
Available, delivery time: 1-3 days