ring 42x7 E27/ E14 white
Product information "ring 42x7 E27/ E14 white"
| ArtNo: | 38005319/42A//16 |
|---|---|
| Height: | 7mm |
| Width: | 42mm |
| Material: | Plastic |
| Screw-on: | Yes |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 3,03g |
€2.90
Available, delivery time: 1-3 days
| ArtNo: | 38005319/42A//16 |
|---|---|
| Height: | 7mm |
| Width: | 42mm |
| Material: | Plastic |
| Screw-on: | Yes |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | white |
| Weight: | 3,03g |
€2.90
Available, delivery time: 1-3 days