brass slant nut 38x5 M13x1 w. caphole f. 20 mm tube chromed
Product information "brass slant nut 38x5 M13x1 w. caphole f. 20 mm tube chromed"
| ArtNo: | 1190-0385-0020-3102 |
|---|---|
| Height: | 5mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 38,0mm |
| Surface and color: | chrome plated |
| Thread size: | M13x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 28,28g |
€10.14
Available, delivery time: 1-3 days