DIN 975 iron thread bolt 1 mtr. M5 zinc
Product information "DIN 975 iron thread bolt 1 mtr. M5 zinc"
| ArtNo: | 1435-0975-1005-2104 |
|---|---|
| Length: | 1000mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 5,0mm |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M5 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 111g |
| DIN Norm: | 975 |
€12.95
Available, delivery time: 1-3 days