DIN 976 iron threaded pin M4x65 zinc
Product information "DIN 976 iron threaded pin M4x65 zinc"
| ArtNo: | 1435-0976-0465-2104 |
|---|---|
| Height: | 65mm |
| Material: | Iron |
| Outer diameter: | 4,0mm |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 4,76g |
| DIN Norm: | 976 |
€2.93
Available, delivery time: 1-3 days