Swiss plug black typ J, CH-T12 250V/10A black
Product information "Swiss plug black typ J, CH-T12 250V/10A black"
| ArtNo: | 3311-0000-0000-4123 |
|---|---|
| Height: | 36mm |
| Width: | 19mm |
| Length: | 35,3mm |
| Material: | Plastic |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | black |
| Weight: | 22g |
| IP Schutzart: | IP20 |
€7.25
Available, delivery time: 1-3 days