cord grip 20x23 M13x1 female PBT-RV-AE black
Product information "cord grip 20x23 M13x1 female PBT-RV-AE black"
| ArtNo: | 38005127/////218 |
|---|---|
| Height: | 19,6mm |
| Length: | 23mm |
| Material: | Plastic |
| Screw-on: | Yes |
| Surface and color: | black |
| Thread size: | M13x1 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 5,29g |
€2.85
Available, delivery time: 1-3 days