brass thread tube M10x1x90 round raw
Product information "brass thread tube M10x1x90 round raw"
| ArtNo: | 1520-0101-0090-3101 |
|---|---|
| Length: | 90mm |
| Diameter inside: | 7,0mm |
| Length: | 90mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 30,56g |
€3.50
Available, delivery time: 1-3 days