brass thread tube M8x1x45 profil raw
Product information "brass thread tube M8x1x45 profil raw"
| ArtNo: | 1515-0081-0045-3101 |
|---|---|
| Length: | 45mm |
| Diameter inside: | 5,0mm |
| Length: | 45mm |
| Material: | Brass |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M8x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 7g |
€3.90
Available, delivery time: 1-3 days