iron thread tube M13x1x85 round zinc
Product information "iron thread tube M13x1x85 round zinc"
| ArtNo: | 1550-0131-0085-2104 |
|---|---|
| Length: | 85mm |
| Diameter inside: | 9,3mm |
| Length: | 85mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M13x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 28,5g |
€5.25
Available, delivery time: 1-3 days