brass cladded socket sleeve 48x35 MH10,5 for socket E27 emma-top pol./laq.
Product information "brass cladded socket sleeve 48x35 MH10,5 for socket E27 emma-top pol./laq."
| ArtNo: | 2875-4835-0105-3303 |
|---|---|
| Height: | 35mm |
| Diameter inside: | 10,5mm |
| Material: | brass plated |
| Outer diameter: | 48,0mm |
| Socket type: | E27 |
| Surface and color: | polished/lacquered |
| Weight: | 31,28g |
€11.90
Available, delivery time: 1-3 days