DIN 975 brass thread bolt 1 mtr. M4 raw
Product information "DIN 975 brass thread bolt 1 mtr. M4 raw"
| ArtNo: | 1435-0975-1004-3101 |
|---|---|
| Length: | 1000mm |
| Material: | Brass |
| Outer diameter: | 4,0mm |
| Surface and color: | raw |
| Thread size: | M4 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 0,067kg |
| DIN Norm: | 975 |
€18.95
Available, delivery time: 1-3 days