DIN 562 iron square nut M6 zinc
Product information "DIN 562 iron square nut M6 zinc"
| ArtNo: | 1105-0562-0006-2104 |
|---|---|
| Height: | 3,2mm |
| Width: | 10mm |
| Length: | 10mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M6 |
| Thread type: | IG |
| Weight: | 1,57g |
| DIN Norm: | 562 |
€1.35
Available, delivery time: 1-3 days