iron thread tube M10x1x110 profil zinc
Product information "iron thread tube M10x1x110 profil zinc"
| ArtNo: | 1545-0101-0110-2104 |
|---|---|
| Length: | 110mm |
| Diameter inside: | 6,9mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | Iron |
| Surface and color: | zinc-plated |
| Thread size: | M10x1 |
| Thread type: | AG |
| Weight: | 20,5g |
€5.35
Available, delivery time: 1-3 days